Park Wiewóra

Największy park linowy na Mazurach

Park Linowy Wiewióra, jako największy tego typu obiekt na Mazurach, co roku gości grono klientów nie tylko z Polski, ale również z całego świata. Od 7 lat ciągle rozwijamy naszą działalność, tak by każdy znalazł coś dla siebie. Do wyboru jest 5 tras o różnych stopniach trudności i wysokości nad ziemią.
Dla najmłodszych- trasa zabudowania siatkami z niepowtarzalnym suchym basenem, który wypełniony jest 10 tysiącami piłeczek.
Kolejny poziom to trasa niska. Nazwa może być myląca, ponieważ jest ona położona na wysokości 3 metrów nad ziemią, jednak stopniem trudności jest dostosowana zarówno dla dzieci, jak i osób zaczynających swoją przygodę w parku linowym.
Na trasie średniej uczestnicy mają do pokonania 18 nietypowych przeszkód na wysokości 6 metrów. Dodatkowym urozmaiceniem są dwa przejazdy tyrolkowe.
Trasa wysoka to z kolei 22 przeszkody na 8 metrach nad ziemią z niepowtarzalnymi przejazdami nad jeziorem. Są one największą atrakcją Parku, dlatego też w ofercie posiadamy trasę z samymi zjazdami, z czego dwa najdłuższe- stu metrowe, nad jeziorem zapewnią masę niesamowitych wrażeń.
W Parku Linowym Wiewióra każdy znajdzie trasę dla siebie, niezależnie od wieku, a Instruktorzy zawsze doradzą w wyborze i pomogą w każdej sytuacji.