FAQ

Pytania i odpowiedzi

Park wodny Boyen to wyjątkowe miejsce w samym sercu Mazur. Park znajduje się na zamkniętym jeziorze Popówka Mała. Boyen to idealny pomysł na spędzenie czasu w gronie rodziny oraz przyjaciół.

Informacje ogólne

a. Czy w parku przestrzegane są zasady higieny oraz bezpieczeństwa COVID 19?

Tak. Dokładamy wszelkich starań by Nasz park spełniał wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny dotyczące COVID 19.

b. Jakie są godziny otwarcia parku?

Park jest czynny codziennie w godzinach 10:00 – 18:00. Godziny otwarcia mogą ulegać zmianie, ze względu na warunki pogodowe, obostrzenia oraz zasady bezpieczeństwa związane COVID19.

c. Jaka jest minimalna granica wiekowa dla dzieci korzystających z wodnych atrakcji?

Z wodnego toru przeszkód mogą korzystać dzieci, które ukończyły 5 lat. Dzieci w wieku 5 – 8 lat mogą przebywać na terenie wodnego toru przeszkód tylko pod opieką dorosłych. Z wyciągu do wakeboardingu korzystać mogą dzieci, które ukończyły 7 lat.

d. Czy na terenie parku mogą przebywać psy?

Tak. Kochamy wszystkie czworonogi i z chęcią powitamy je na naszym parku. Ważne jest jednak, aby pies był na smyczy.

Wodny Tor Przeszkód

a. Czy tor przeszkód jest bezpieczny?

Wodny Tor Przeszkód Aquaglide to bezpieczny, dmuchany plac zabaw na wodzie. Tor przeszkód składa się z 30 dmuchanych kolorowych elementów oraz trwałych konstrukcji unoszących się na wodzie posiadających wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Równocześnie, każda osoba przebywająca w obrębie toru posiada kamizelkę i przebywa pod czujnym okiem ratowników.

Wake Board

a. Czy aby skorzystać z toru do wake’a muszę umieć pływać?

Tak. Umiejętność pływania jest niezbędna do skorzystania z wyciągu do wake’a.

b. Czego potrzebuję aby zacząć pływać na wakeboardzie?

Po pierwsze – chęci. Po drugie – zarezerwować tor. W ramach rezerwacji otrzymasz od nas kamizelkę, kask oraz możesz wypożyczyć deskę. Następnie pod okiem instruktora dowiesz się na czym polega wake i jak na nim pływać.

c. Czy na miejscu są instruktorzy, którzy pokażą mi co mam robić?

Tak. Nasi instruktorzy przeprowadzą niezbędny instruktaż oraz udzielą porad zarówno początkującym jak i osobom nieco bardziej zaawansowanym.

d. Jak działa wyciąg do wakeboardu?

Wyciąg opiera się na dwóch słupach oraz liny, na której zamocowany jest orczyk, który ciągnie wakeboardzistę wzdłuż ustalonej trasy po wodzie (mniej więcej w linii jaką wyznacza wyciąg). W każdej chwili wyciąg można zatrzymać aby w razie upadku móc na spokojnie wstać z wody i kontynuować pływanie.

e. Czy pływanie na wake jest bezpieczne?

Pływanie na wakeboardzie jest bezpieczne dla każdej osoby z ogólnie dobrym stanem zdrowia.

f. Czy trzeba być wysportowanym i silnym żeby pływać na wake?

Nie. Wakeboarding jest nie tylko świetną zabawą ale i wspaniałym treningiem. Jest to trening aerobowy angażujący wszystkie mięśnie, nawet te, których na co dzień się nie używa.

g. Ile kosztuje korzystanie z toru do wake?

15 minut od poniedziałku do piątku to koszt 40 zł, 15 minut w trakcie weekendu kosztuje 60 zł. W przypadku nieposiadania własnej deski można ją wypożyczyć za 10 zł. Cena zawiera: kamizelkę, piankę, kask oraz wstępny instruktaż.

Informacje ogólne

h. Czy można się czegoś nowego nauczyć na wake’u?

Tak. Mamy możliwość umówienia treningu z doświadczonym trenerem do wake’a. Trzeba tylko umówić się z kilkudniowym wyprzedzeniem, aby zapewnić sobie dostępność trenera. Jest to usługa dodatkowo płatna, a cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od poziomu umiejętności wakeboardzisty.

Skontaktuj się z nami

Jeśli nie masz odpowiedzi na swoje pytania napisz do nas. W samym sercu Mazur. Park znajduje się na zamkniętym jeziorze Popówka Mała. Boyen to idealny pomysł..