Atrakcje

Wodny tor przeszkód

Park Wodny Boyen to wyjątkowe miejsce w samym sercu Mazur. Park znajduję się na zamkniętym jeziorze Popówka Mała, z piaszczystą plażą w otoczeniu bujnych drzew. To idealny pomysł na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu w gronie rodziny oraz przyjaciół. W zależności od potrzeb atrakcja może dostarczać sportowych emocji podczas pokonywania kolejnych dmuchanych przeszkód, skacząc, zjeżdżając lub wspinając się. Tor może też stać się rodzinną rozrywką pełną zjeżdżalni prowadzących wprost do wody, huśtawek lub kolorowych trampolin. Dobra zabawa gwarantowana!

Dmuchane przeszkody firmy Aquaglide to fantastyczna zabawa dla wszystkich – wodny tor przeszkód dla starszych dzieci i dorosłych oraz bezpieczny dmuchany plac zabaw dla dzieci, a to wszystko na wodzie.
Trochę gimnastyki, niewiele wysiłku, a uśmiech gwarantowany!

Dmuchańce Aquaglide to fantastyczna zabawa dla wszystkich – wodny tor przeszkód dla dorosłych i bezpieczny dmuchany plac zabaw na wodzie dla dzieci.  W zależności od potrzeb atrakcja może dostarczać sportowych emocji podczas pokonywania kolejnych dmuchanych przeszkód, skacząc, zjeżdżając lub wspinając się. Może też stać się rodzinną rozrywką pełną zjeżdżalni prowadzących wprost do wody, huśtawek lub kolorowych trampolin. Dobra zabawa gwarantowana!

Tor przeszkód składa się z 30 dmuchanych kolorowych elementów oraz trwałych konstrukcji unoszących się na wodzie posiadających wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Równocześnie każda osoba przebywająca w obrębie toru posiada kamizelkę i przebywa pod czujnym okiem ratownika.

Z toru może korzystać każdy kto ukończył 5 lat.

Cena  biletu obejmuje 30 minut zabawy  dodatkowo kamizelka wypornościowa/pianka + kask oraz szkolenie instruktora. Nad zabawą dzieci czuwa ratownik z uprawnieniami. Strefa toru wodnego jest wyznaczona bojami których nie można przekraczać.