Dorośli

Dla dzieci w każdym wieku! ;)

Wodny tor przeszkód jest przeznaczony dla osób w każdym wieku. W naszym zestawie atrakcji znajdują się przeszkody dla wszystkich użytkowników – dzieci szukających zabawy, nastolatków szukających dużej przestrzeni i wyzwań, czy dorosłych szukających maksymalnego odprężenia. Są też przeszkody wyjątkowo spektakularne, na miarę wakacji, które chcemy pamiętać latami. Nasz Aquapark pobudzająca adrenalinę. Jest taki, o którym nie możesz przestać myśleć, po powrocie do domu. Taki, który jest główną atrakcją Twoich wakacji czy kilkudniowego wyjazdu. Miejsce, które sprawia, że gdy podopieczni wracają do domu, opowiadają o wakacjach z zapartym tchem. I taki, który sprawia, że są aktywni i szczęśliwi, dzień w dzień. W Boyen Water Park lubimy iść na całość, jeśli chodzi o sporty wodne. Stworzyliśmy nad jeziorem dostosowany układ parku wodnego, który zapewni wiele godzin zabawy z przyjaciółmi i rodziną.

Po sportowych uniesieniach na wodnym torze, można do woli relaksować się na piaszczystej ( czyszczonej codziennie) plaży, delektując się napojami bądź daniami typu steet food z Beach Baru.

Tor do Wakeboard, boisko do siatkówki, ping-pong czy choćby wypożyczalnia książek i czasopism, będą umilać Ci chwile plażowego lenistwa.